wtorek, 29 listopada 2011

Ściąga z "odpowiednikami" FM GROUP

Cała prawda o odpowiednikach perfum FM by Federico Mahora! 


W Internecie można znaleźć wiele list sugerujących, że firma FM GROUP produkuje podróby.
Pragnę w tym miejscu wyjaśnić, że nasza produkcja jest w 100% legalna, a tworzone przez FM GROUP zapachy są markowymi i oryginalnymi produktami FM GROUP POLSKA. Wszystkie listy i zestawienia naszych zapachów z zapachami światowych domów mody tworzone są przez niedoświadczonych i niedoinformowanych dystrybutorów, w oparciu o ich subiektywne odczucia. Jedyne co łączy nasze zapachy z markowymi to tylko i wyłącznie grupa zapachowa i rodzina zapachów. Przykładowo: nasz zapach FM 33 należy do rodziny zapachów cytrusowych z dużą nutą zapachową cytryny podobnie do tej grupy zapachów należy zapach Light Blue D&G jednak różnią się składem i proporcją dodawanych składników, przez co zapachy są zdecydowanie różne, a łączy je jedynie rodzina zapachów do jakiej należy jeden jak i drugi perfum.


W związku z tym, jeśli zdecydują się Państwo o korzystanie ze "ściągi", proszę, aby nie pokazywać jej klientom ponieważ wprowadzamy ich w błąd sugerując odpowiednik. Klient zamawiając po odpowiednikach myśli, że kupuje podróbki a nasze zapachy jakie mamy w ofercie  są markowymi zapachami naszej firmy. Bardzo proszę, co najwyżej, o posiłkowanie się ściągą we własnym zakresie i na własną odpowiedzialność  np. kiedy klient szuka zapachu podobnego do zapachu Rush Gucci'ego można zerknąć na ściągę i odnaleźć rodzinę i grupę zapachową tych perfum i łatwiej będzie dobrać zapach o podobnej nucie zapachowej znajdującego się w ofercie FM. Jeśli używamy perfum FM to jeśli ktoś zapyta czym Państwo pachną proszę mówić numerek perfum, np. FM33 a nie Light Blue D&G ponieważ nie robimy reklamy właścicielom perfum FM tylko polecamy dom mody, który z perfumami FM nie ma nic wspólnego. Czy jeśli powiemy Light Blue D&G i znajomy zakupi w drogiej perfumerii zapach D&G to co będziemy mieć z tego polecenia? 


Polecajmy FM GROUP ponieważ ma świetne produkty w bardzo niskiej cenie! I na to proszę zwrócić uwagę! To my pracujemy nad renomą marki FM by Federico Mahora i firmy FM GROUP. Reprezentujmy firmę z godnością!

2 komentarze:

  1. Zgadzam się z tym w 100%. Dlatego że zajmuje się tylko sprzedażą perfum - wiele osób pyta mnie często o odpowiedniki. Na tym etapie ciężko wytłumaczyć klientowi, który już wcześniej zamawiał od kogoś innego "odpowiednik" że Perfumy FM World nie są odpowiednikami.
    Tego typu artykuły są potrzebne aby promować markę FM World. Uważam, że dobrym posunięciem było: zmiana logo i wprowadzenie nowej kolekcji PURE - dzięki temu wiele osób będzie mogło na nowo poznać tą firmę.

    OdpowiedzUsuń