środa, 14 grudnia 2011

Działaj na 120%!!!


Witam,
analizując mijający rok podjęłam decyzję, że nie w kolejnym roku, a jeszcze w tym 2011, lepiej się zorganizuję! Są rzeczy i sytuacje, z którymi nie warto czekać! Zaczynam już dziś, a tak właściwie zaczęłam już wczoraj! DZIAŁAM NA 120% !!!

TY TEŻ ZACZNIJ PRACĘ NAD SOBĄ!!!

Podnoś swoje kwalifikacje i pamiętaj O WSZYSTKO CO MASZ ZABIEGAJ ZAWSZE TAK MOCNO JAKBYŚ MÓGŁ WSZYSTKO STRACIĆ! PAMIĘTAJ, NIC NIE JEST NA ZAWSZE!!!

Dom, dobre relacje z ludźmi, z współmałżonkiem, stanowisko w pracy i wszystko dookoła możesz stracić, więc staraj się zawsze na 120%! ZAWSZE dbaj o dom, o przyjaźń, o miłość, o siebie, żebyś dobrze wyglądał i czuł się we własnym ciele, szanuj swoją pracę, podnoś kwalifikacje -nigdy nie opadaj na laurach i pamiętaj, jeśli przestaniesz się starać znajdzie się ktoś, komu będzie się chciało bardziej niż Tobie i zastąpi Twoje miejsce! 

DZIAŁAJ!!! Bo życie masz tylko JEDNO!!!

1 komentarz:

  1. Myśl > Działanie > Rezultat
    Tak widzę drogę, która prowadzi Nas do sukcesu. Działanie poprzedzone jest zawsze myślą, to odpowiednie nastawienie pozwoli działać nam Na maxa - gdy już działamy ponad wszystko w końcowym efekcie osiągamy rezultaty :)

    OdpowiedzUsuń