poniedziałek, 20 lutego 2012

ZARABIAĆ CZY DORABIAĆ! Ryńska w NetworkTV!


23 lutego 2012 roku o godzinie 19:00 w NETWORK TV odbędzie się webinar edukacyjny Natalii Ryńskiej.

Konkretne zagadnienia, które Natalia poruszy podczas tej prelekcji, podsunęli nam sami Czytelnicy „Network Magazynu”, którzy publikowali na portalu pisma swoje propozycje. Wczoraj Natalia zapoznała się ze wszystkimi sugestiami i zdecydowała, że wystąpienie będzie poruszało następujące, nader ważne w marketingu sieciowym kwestie:
  • Różnice w zakresie pracy i zarobkach osób w networku dorabiających i zarabiających
  • Przekonania ograniczające oraz blokady finansowe
  • Pozorne poczucie komfortu – samooszukiwanie
  • Sposoby postrzegania rzeczywistości. Czy jesteśmy w stanie zmieniać poglądy?
  • Coś dla „dorabiaczy” – profesjonalna obsługa klienta
  • Coś dla „zarabiaczy” – inwestycja finansowa, cechy lidera, skuteczna autoprezentacja, duplikacja, parametry efektywnej struktury oraz co motywuje ludzi do działania?
  • Na koniec porady i kilka informacji o sobie
Aby wziąć udział w tym nietuzinkowym, ekskluzywnym wykładzie na żywo, trzeba się zapisać podając swój adres mailowy w przeznaczonym do rejestracji oknie na stronie NETWORK TV. Po rejestracji, każdy otrzyma na swoją skrzynkę pocztową maila z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Trzeba to zrobić. Później, dwa dni przed wykładem, pierwsze 1 000 osób, które się zapisało, otrzyma mailem odpowiedni adres www, dzięki któremu 23 lutego br. o godz. 19:00 będą mogli rozsiąść się wygodnie w swoich fotelach przed laptopami i posłuchać a nawet obejrzeć Natalię Ryńską i dowiedzieć się od niej, w jaki sposób rozwinąć skrzydła i wznieść swój biznes na szczyty. Liczba miejsc jest ograniczona i nie może przekroczyć 1 000 widzów! Więc... kto pierwszy ten lepszy.

ZAPRASZAM!!!

źródło: http://www.networkmagazyn.pl/natalia-rynska-w-network-tv-1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz