środa, 19 września 2012

NIESPODZIANKA od FM nowy katalog chemiczny!!

Dzisiaj, 19 września do sprzedaży wszedł nowy  katalog z NOWOŚCIAMI chemicznymi.


…a w nim szeroka gama doskonałej jakości produktów do utrzymywania czystości w domu. W dodatku oferta została wzbogacona o nowe, rewelacyjne produkty, bez których wiele osób już wkrótce z pewnością nie będzie mogło się obejść. Wypróbuj najświeższe propozycje z katalogu FM GROUP FOR HOME: tabletki do zmywarki, o nowoczesnej i wyjątkowo skutecznej formule, oraz rewolucyjną gąbkę czyszczącą, która usuwa nawet naprawdę oporny brud. 
Widząc, z jakim przyjęciem spotkała się seria FM GROUP Pets, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę dla domowych czworonogów. Tym razem wprowadzamy naszych ulubieńców w świat zapachów – razem z perfumowanymi mgiełkami dla zwierząt. W ofercie pojawił się także nowy zapach do domu: perfumy do wnętrz Cherry Wood, o zmysłowym, głębokim aromacie drewna i słodyczy wiśni. 
Ale to nie wszystko! Bez przerwy staramy się wychodzić naprzeciwko Twoim potrzebom i nieustannie ulepszać naszą ofertę – dlatego zmieniliśmy formuły aż czterech produktów: płynu do mycia szyb, płynów do mycia naczyń oraz odplamiacza. Dodatkowo preparat ułatwiający prasowanie i preparat do pielęgnacji mebli mają nowe, przyjemne zapachy, a perfumy do wnętrz zyskały nowe, jeszcze piękniejsze opakowanie i bardzo elegancki flakon. Jak widzisz, w nowym katalogu FM GROUP FOR HOME naprawdę wiele się dzieje!


  Zapraszam do obejrzenia nowego katalogu i zamawiania !!
POLECAM, 
Kasia Hacik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz