czwartek, 18 października 2012

Internet LTE w FM GROUP MOBILE


FM GROUP MOBILE to obok  Plusa, Orange, Heyah i Ery, 6. sieć telekomunikacyjna w Polsce,  świadcząca usługi telefoniczne i internetowe. W ofercie posiadamy abonamenty z telefonem i bez telefonu, ofertę na kartę oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu LTE. Korzystamy z usług największego operatora -firmy POLKOMTEL S.A.


Jesteśmy trzecim operatorem sieci komórkowej, który poza Plusem i Cyfrowym Polsatem posiada szybki mobilny dostęp do Internetu LTE -co to takiego?


Zgodnie z definicją podaną w Wikipedii LTE to: "Long Term Evolution (LTE) – standard przesyłu danych w telefonii komórkowej będący następcą systemów trzeciej generacji, rozwijany przez konsorcjum 3GPP. Głównymi celami nowego standardu jest zwiększenie możliwości telefonii komórkowej poprzez zwiększenie prędkości przesyłania danych, zmniejszenie opóźnień, zwiększenie efektywności spektralnej łączy radiowych, zmniejszenie kosztów transmisji danych, uproszczenie architektury."Chcąc korzystać z oferty FM MOBILE z automatu otrzymują Państwo Kartę Rabatową do nabywania produktów FM GROUP w hurtowych cenach do 30% taniej! 


ZAPRASZAM SERDECZNIE DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ FM GROUP! 
Kasia Hacik tel. 727 901 442Brak komentarzy:

Prześlij komentarz