czwartek, 18 października 2012


„Telefonia bez limitów!

Do udogodnień i luksusu bardzo łatwo jest się przyzwyczaić. Zastanawiali się Państwo nad tym, jak wyglądałoby życie bez telefonów komórkowych?  Dzisiaj trudno to sobie wyobrazić. Postanowiliśmy jednak sprawić, by korzystanie z nich było jeszcze bardziej komfortowe: bez żadnych obaw o wysokość rachunków. Taka jest nasza oferta FM 5.0, o której przeczytają Państwo na stronach 14-15. To wyjątkowe udogodnienie, wiedzieć co miesiąc, ile się zapłaci za rachunek, ale rozmawiać tak długo, jak ma się ochotę. Zapraszamy do skorzystania z tej oferty.

Wielbicielom nowoczesnych technologii mamy do zaoferowania nowy tablet oraz laptop. Warto sprawdzić, jak działają z superszybkim Internetem LTE. Proponujemy także duży wybór aparatów telefonicznych, dopasowanych do różnych potrzeb naszych klientów.  Jak zawsze w tym przewodniku znajdą Państwo proste instrukcje, jak poruszać się po ofercie FM GROUP Mobile i jakie są jej największe atuty. Zostało to wytłumaczone w prosty i czytelny sposób.
Do usłyszenia w FM GROUP Mobile!” –zaprasza Artur Trawiński właściciel FM GROUP!

Każdy z Państwa, kto będzie zainteresowany ofertą FM MOBILE może skorzystać z prywatnej porady u mnie lub u przedstawiciela FM GROUP MOBILE –Pani Urszuli Wesołowskiej.

Urszula Wesołowska FM GROUP MOBILE
tel.727 912 507
u.wesolowska@fmgroupmobile.pl
(Podczas kontaktu proszę powołać się na moją osobę –Katarzyna Hacik)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz