piątek, 9 listopada 2012

Poskromić jesienną babską deprechę...

Za oknem miało być kolorowo i jesiennie, a jest ponuro szaro i smutno. Ciężko wystawić głowę spod kołdry i rozpocząć kolejny smętny dzień... Takie nastawienie jest najgorszym wrogiem optymizmu. Jeśli zaraz po otworzeniu oczu nie masz ochoty na rozpoczęcie pięknego kolorowego życia to czas to zmienić!
My kobiety o 1000 razy częściej narzekamy na to i tamto, generalnie na wszystko! Tak postrzegają nas nasi kochani mężczyźni. A więc uwaga czas ich zaskoczyć! Wystarczy pokochać samą siebie! Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić?

Zróbmy więc test!
Dzisiejszego wieczoru weź długą relaksującą kąpiel przy świecach, a tuż po wyjściu z wanny nakremuj ciało ulubionym balsamem, pomaluj paznokcie dłoni i stóp. I gotowe! Spójrz w lustro -jak się czujesz? Jesteś piękna! 

Tak niewiele trzeba, by poprawić sobie humor! 

Jeśli lakier do paznokci i balsam do ciała zdały egzamin, a jednak każdego ranka patrząc w lustro stwierdzasz, że makijaż to wyższa szkoła jazdy i idziesz do pracy niepomalowana, bo brak Ci odwagi i umiejętności wykonania nawet delikatnego makijażu. Zapraszam na kurs!

Wizaż dla kobiety takiej jak Ty to rewelacyjny instruktaż w jaki sposób dobierać kolory do swojego typu urody i to nie tylko kosmetyków, ale i kolory ubrań. Pokazujemy sprawdzone sposoby na nakładanie kosmetyków, by makijaż wyglądał naturalnie i lekko, a co najważniejsze by był szybki i łatwy do wykonania dla każdej z nas. Podczas wizażowego spotkania przedstawimy technikę wykonania makijażu dziennego i wieczorowego dla każdej z nas.

Ramowy program szkolenia:

  1. Wizerunek –„Jakim Cię widzą, takim Cię piszą”
  2. Analiza kolorystyczna -poznaj jaką porą roku jesteś
  3. Dobieranie palety barw kosmetyków pod dany typ urody –jakie kolory pasują  do Ciebie najlepiej
  4. Etapy robienia makijażu –sposoby prawidłowego nakładania m.in. podkładu, pudru, różu, zasady modelowania owalu twarzy
  5. Jak wykonać makijaż dzienny i wieczorowy

Zapraszamy!
Koszt szkolenia: 50zł
Cena obejmuje szkolenie i Jesienny Poprawiacz Humoru: przepyszną kawę, szarlotkę z lodami i bitą śmietaną, kobieco urządzoną salę szkoleniową, materiały szkoleniowe, by pozyskana wiedza nie umknęła, w atmosferze ploteczek i babskiego gwaru. Rewelacyjna atmosfera GWARANTOWANA!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz