piątek, 12 września 2014

BĄDŹ AMBITNY nie BYLE JAKI!!

Mijają dni miesiące mija rok

Prawdziwe życie mija nas co krok...


Nawiązując do wcześniejszego wpisu o tym jak zarobić "DYCHĘ" (post tutaj) chciałam zachęcić Cię do realizacji Twoich ambitnych celów. Byś nie tylko marzył i bujał w obłokach, ale i realizował je krok po kroku. Chce byś uwierzył, że się DA! Pytanie kiedy to robić?? Przecież ja nie mam czasu...

czas jest jeden dla wszystkich... czy nie zastanawiałeś się jak to jest możliwe, że dla każdego jest go tyle samo, doba dla wszystkich ma 24 godziny. Jedni w tym czasie budują ogromne biznesy, znajdują czas na pracę, rodzinę, zajęcia dodatkowe, w czasie kiedy inni idą na 8 godzin do pracy, a później oglądając serial nie zdążają przygotować obiadu, posprzątać własnej kawalerki, nie mówiąc już o pójściu na basen czy do dodatkowej pracy, bo niby kiedy mieliby to zrobić??

Drogi Przyjacielu, jeśli jesteś na moim blogu, to gratuluję! Wielu nawet nie ma ochoty wysilić się i kliknąć w link, nie mówiąc o przeczytaniu postu, czy pomyśleniu "CO MOGĘ DLA SIEBIE ZROBIĆ?"

Życie mamy tylko jedno i tylko od nas zależy jak spędzamy dzień po dniu... Zachęcam by szukać w nim możliwości do rozwoju siebie. By każdego dnia starać się na 1500%! Za cokolwiek się zabierasz rób to na maksa dobrze! Po pierwsze pod każdym swoim działaniem podpisujesz się własnym nazwiskiem i budujesz swoje dobre imię, a po drugie dostrzegą Cię nowe możliwości. Może szef znajdzie dla Ciebie lepsze stanowisko, może ktoś zaproponuje Ci współpracę marzeń, może w Twoim związku odnajdą się dawno zagubione relacje i wyprowadzka, odejście, czy pozew rozwodowy zniknie z Twojej głowy? Jeśli w życiu będziesz się starał na maksa, to Twoje życie będzie lepsze! Będziesz samoistnie przyciągał tak samo ambitne osoby i otoczysz się ludźmi, którzy CHCĄ żyć, a nie MUSZĄ żyć.

Ostatnio na jednym ze szkoleń FMowych Jarek Łuczak powiedział rewelacyjne stwierdzenie, że my Polacy narzekamy na brak pomocy ze strony Państwa, że w Anglii i wielu innych krajach zachodnich Państwo wspiera obywateli, którzy nie pracują. Otrzymują tak wysoką pomoc socjalną, o której nam się nawet nie śniło... Każdy patrzy na tą sytuację z perspektywy Anglika, który nie pójdzie do pracy, bo jak zostanie w domu to będzie z socjalki miał 2 funty więcej niż z pójścia do pracy. Nikt nie widzi, że w takich krajach rośnie m.in. przestępczość. Dorośli ludzie, jak dzieci zaczynają kombinować, bo ich życie jest w rękach Państwa, to nie oni decydują kim są, ile zarabiają, co sobą reprezentują. Gdzie duma, że JA zrobiłem to  SAM, WŁASNYMI RĘKAMI, dla siebie, dla rodziny, gdzie??

Rozejrzyjcie się wokoło. Zacznijcie dostrzegać, że w Polsce, w wolnym kraju, bez względu czy rządzi Tusk, czy Kaczyński, jesteśmy u siebie? Możemy decydować o sobie, o tym kto zostanie naszym życiowym partnerem, jakim samochodem będę jeździł, ile dzieci będę miał, jak  i gdzie będę pracował... Do odważnych świat należy a zdecydowanie chcieć to MÓC!!

Zachęcam weź się za życie i ŻYJ !!!!!!!!!!

 Do napisania tego postu doszłam po zmianie mojego stylu życia. Kiedyś podjęłam decyzję, że chcę zadbać o swoje życie, chcę być dumna, że ja sama, że chcę wziąć odpowiedzialność za siebie i być kobietą niezależną! Poświęciłam swój wolny czas początkowo na pracę na promocjach, później sprzedaż telemarketingową dla dużej firmy telekomunikacyjnej. Wszędzie tam nie było łatwo. Nauczyłam się pokory, cierpliwości, ale i rozmowy z klientem, budowania relacji z współpracownikami. To było podstawą do kolejnego kroku: nieśmiałej współpracy z FM GROUP POLSKA. Nieśmiałej, bo początki były "cudowne". Dużo szkoleń i nauki podstaw: jakie produkty, co za firma, na czym polega system MLM. Pierwszy intensywny miesiąc pracy, a mój zysk po pierwszym miesiącu mojego biznesu perfumeryjnego wynosił 10zł. Zawrotna kwota prawda? Jednak zysk nie był najważniejszy. Okazało się, że już po pierwszym miesiącu podniosłam swoje kwalifikacje. Szkoliłam swoje umiejętność, które mogę wykorzystać na każdym stanowisku w każdej firmie, nie tylko kosmetycznej. Dzisiaj jestem w drodze do ogromnego sukcesu, bo te małe sukcesy mam już za sobą. Dzięki FM GROUP wielokrotnie pomnożyłam moją pierwszą zarobioną dychę. Wierzę w siebie! Prowadzę własną firmę, jestem sobie:
  • szefem, który jak trzeba powie do słuchu, 
  • sekretarką, która parzy kawę dokładnie taką jak lubię, 
  • szoferem, który z uśmiechem zawozi mnie na spotkanie z nowym Partnerem Biznesowym
  • szkoleniowcem -który idealnie wybiera kiedy, gdzie i jak się rozwijam, co czytam, gdzie szkolę
  • sprzątaczką, która dba o moje domowe biuro (ale tą panią trzeba zwolnić, przeszkolić i przyjąć na nowych warunkach:) ).
CUDOWNY STAN, NAJLEPSZA DROGA JAKĄ MOGŁAM WYBRAĆ I KTÓRĄ RADOŚNIE PODĄŻAM!!!


Zapraszam do współpracy!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz