piątek, 12 września 2014

Jest!! Jest!! Jest!! Nowy katalog FM FOR HOME!!!


Witajcie!!
Nadchodzi jesień, a wraz z nią nowości w katalogu FOR HOME. Już teraz możesz zapoznać się z nowym katalogiem produktów chemii gospodarczej. Czekają na Ciebie fantastyczne nowości, a samo wydawnictwo jest jeszcze atrakcyjniejsze – znajdziesz w nim więcej informacji o tym, co wyróżnia nasze produkty i dlaczego warto ich używać.
Wśród nowości znajdziesz przełomowe płyny do płukania nowej generacji z aktywnymi kapsułkami stopniowo uwalniającymi zapach. Do wyboru są dwie wersje: świeży Azure Sky oraz urzekający Sweet Delight. Z kolei Twoje ciemne ubrania nawet po wielu praniach będą wyglądały jak nowe dzięki płynowi do prania czarnych tkanin z innowacyjnym systemem ochrony czerni. W trosce o sprzęt gospodarstwa domowego poszerzyliśmy także ofertę o tabletki do pralki zmiękczające wodę.
Z myślą o nadchodzących chłodnych wieczorach stworzyliśmy wyjątkowe sojowe świece zapachowe z bawełnianymi knotami. Wprowadzą do Twojego mieszkania niepowtarzalny nastrój! Doskonale komponują się z perfumami do wnętrz. Wypróbuj: Green Tea,Cherry WoodSweet Vanilla oraz Blue Wave.
Serdecznie zachęcamy do zakupów przez sklep internetowy www.sklep.fmgroup.pl, jeśli chcesz się zalogować skontaktuj się ze mną założymy bezpłatne konto Odbiorcy FM GROUP, dzięki któremu uzyskasz do 30% rabatu na każde zakupy złożone w internetowym sklepie FM GROUP! 
Zapraszam! Karty rabatowe czekają!

1 komentarz:

  1. A niedługo mają pojawić się suplementy diety :) Oj jestem ciekawa co przyniesie Nam kolejny nowy katalog FM GROUP!

    OdpowiedzUsuń