Materiały dla PB

_________________________________________________________________
Materiały tylko i wyłącznie do wykorzystania przez PB Katarzyny Hacik. Zakaz kopiowania i wykorzystania materiałów bez zgody autora –Katarzyna Hacik tel. 727 901 442
_________________________________________________________________Drogi Partnerze Biznesowy FM WORLD w tej zakładce znajdziesz najważniejsze informacje jakie będą Ci potrzebne do zrozumienia sensu MLM oraz rozwoju Twojego biznesu z FM WORLD.Na początek najważniejsze informacje:

FM WORLD działa w oparciu o system MLM (Multi-Level Marketing, marketing wielopoziomowy).


MLM to system reklamy i sprzedaży produktów oraz usług, który opiera się na szeregu rekomendacji konsumenckich oraz budowie i zarządzaniu wielopoziomowymi grupami sprzedażowymi.

Jest częścią sprzedaży bezpośredniej, jednak Partnerzy Biznesowi działający w systemie MLM mogą otrzymywać dodatkowe profity za obrót wygenerowany przez osoby, które zaprosili do współpracy tzw. obrót naszej grupy konsumenckiej.


PLAN MARKETINGOWY

Koniecznie musisz go poznać i zrozumieć. To szczegółowy plan rozwoju zawierający realne możliwości jakie daje FM WORLD. Ścieżka kariery jaką możesz sobie wyznaczyć w oparciu o cele i potrzeby jakie masz w swoim życiu. To jak szczeble awansu, których osiągnięcie zależy tylko od Ciebie i pracy jaką jesteś w stanie wykonać. Zupełnie tak samo jak na etacie z tym, że pracujesz na siebie i u siebie. Zapraszam do obejrzenia oficjalnego filmu z I. planem marketingowym. JAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY FM WORLD A TRADYCYJNYMI FIRMAMI KOSMETYCZNYMI?

Różnica polega głównie na maksymalnym skróceniu drogi produktów od producenta do klienta. W FM WORLD mamy jednego pośrednika -Partnera Biznesowego FM WORLD. Sprzedaż dokonywana jest na bezpośrednie zamówienie produktu z katalogu. Oferujemy przedmioty codziennego użytku i nie ukrywajmy, można je nabyć wszędzie, jednak nasze produkty posiadają rewelacyjną jakość w niskiej cenie, a to gwarantuje nam systematycznie powracających klientów i stałą konsumpcję produktów FM WORLD.

Zasada działania FM WORLD: 

FIRMA produkuje, a PARTNER BIZNESOWY konsumuje i poleca konsumowanie produktów dalej...


W tradycyjnej sprzedaży rynek funkcjonuje w oparciu o wielu pośredników, gdzie każdy z nich dorzuca swoje "pięć groszy", co w efekcie daje ogromną cenę za przeciętną jakość produktu.W systemie MLM mamy tylko jednego pośrednika -Partnera Biznesowego, który pełni wiele funkcji. Jest chodzącą reklamą, hurtownią i sklepem. To za jego pośrednictwem można zamówić produkty. Jest jedynym pośrednikiem, jedną osobą, przez co jego wysoka marża jest bez porównania niższa niż  w przypadku kanału tradycyjnego.Jeśli ktoś szuka oszczędności może podpisać członkostwo w Klubie FM WORLD, pominąć podczas zakupów pośredniczącego Partnera Biznesowego i samodzielnie robić zakupy na użytek własny OSZCZĘDZAJĄC do 30% ceny katalogowej. Bez comiesięcznych zobowiązań, bez haczyków i ukrytych kosztów.PIRAMIDA A MLM -OGROMNA RÓŻNICA!


Piramida:
  • nie oferuje produktu, albo produkt w bardzo zawyżonych cenach
  • wymagane jest wysokie wpisowe
  • wymagany duży kapitał własny
  • zarabiają tylko osoby z górnej części piramidy
  • liczy się kolejność zapisania
  • jest NIELEGALNA!!!
MLM: 
  • oferuje realny produkt
  • produkt bardzo wysokiej jakości
  • uzyskiwane dochody są efektem aktywności i zaangażowania, a nie kolejności na liście
  • osoba nowo zaproszona może zarabiać znacznie więcej niż zapraszająca (Sponsor) 
JAKIE OBROTY PUNKTOWE NA DANYM POZIOMIE %?


O CO CHODZI Z PUNKTAMI??
Każdy produkt jaki sprzedajemy naszym klientom posiada z góry przypisane wartości punktowe. Widać je w cenniku i na sklepie internetowym. Przykładowo:
·         PURE perfumy damskie 50ml posiadają wartość 21,00pkt
·         luksusowe perfumy damskie 50ml posiadają wartość  30,01pkt
·         PODOBNIE POZOSTAŁE PRODUKTY Z OFERTY
Punkty te są ważne by:
·         uzyskać darmową przesyłkę  -wtedy płacimy tyko za produkty,
·         otrzymać dodatkowy rabat od firmy -robiąc  zakupy w danym miesiącu w sumie na:
·         3% => 300pkt -1199pkt –otrzymujemy 3% rabatu z naszego obrotu (np. robimy obrót na 400pkt dostajemy z tego 3% czyli 400pkt*3% =12zł extra do wybrania na zamówienia w kolejnym miesiącu)
·         6% => 1200-3599pkt –przykład robiąc 2655pkt otrzymujemy 6%*2655=159,30zł rabatu do wykorzystania w przyszłym miesiącu
·         9% => 3600-7199pkt
·         12%=> 7200-11999pkt
·         15% => 12000-20399pkt
·         18% => 204000pkt-29999pkt
·         21% =>30000pkt i więcej
Im większy obrót tym większy % do nas wraca. Aby łatwiej było generować większe obroty wystarczy zbudować zespół ludzi, którzy tak jak my będą zamawiać bezpośrednio od FM, a zostaną zapisani za naszym pośrednictwem. Rodzina, koledzy i koleżanki, znajomi. Będą oni wchodzić w skład naszych partnerów biznesowych, z którymi będziemy generować obroty i otrzymywać extra prowizje. Jest to fajna możliwość zarabiania dużych pieniędzy, ale na początku warto poznać produkty, przekonać się czy warto kupować w FM?

JAK OBLICZYĆ PROWIZJĘ ZA OBRÓT STRUKTURY?