Produkty
W ofercie FM WORLD znajdą Państwo produkty rotujące, zużywalne, z których każdy z nas korzysta na co dzień, jednak bardziej wyjątkowe niż dostępne w sklepach stacjonarnych, bo o bardzo wysokiej jakości. W ofercie mamy:


ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA aktualnych KATALOGÓW z ofertą tutaj

Perfumy i produkty perfumeryjne

ponad 150 zapachów perfum i wód perfumowanych dla kobiet i mężczyzn oraz żele pod prysznic, balsamy, antyperspiranty i szampony, kremy do pielęgnacji twarzy, ciała i stóp. W swoich recepturach wykorzystujemy aloes, B-glucan z owsa, złoto i srebro koloidalne, a także wyciąg z orchidei, bardzo rzadko spotykany i drogi składnik. Dlatego serdecznie POLECAM FM, czyli to co dobre!!


Poznaj markę UTIQUE:


 • WYJĄTKOWĄ KOLEKCJĘ PRESTIŻOWYCH, BARDZO LUKSUSOWYCH PERFUM składających się z samych naturalnych olejów eterycznych bez syntetycznych aromatów 
 • naturalne oleje do twarzy i włosów UTIQUE bez kosnerwantów najlepsze co może być dla skóry i włosów!! 
 • balsamy i żele pod prysznic UTIQUE -opatentowane formuły maksymalnie nawilżające, stymulujące skórę do utrzymywania prawidłowego nawodnienia


Specjalny katalog tutaj: 


PAMIĘTAJ!!

KUPUJĄC PERFUMY w drogiej perfumerii stacjonarnej czy internetowej zwróć uwagę na zaperfumowanie ekstraktem, olejkiem zapachowym. Sprawdź symbol na ulubionej butelce perfum.

   • Perfumy (Parfum / Perfume) (15% - max 30% olejku zapachowego) 
   • Woda perfumowana (Eau de Parfum -EDP) (8% - 15%)
   • Woda toaletowa (Eau de Toilette -EDT) (4% - 8%)
   • Woda kolońska (Eau de Cologne -EDC) (2% - 5%)

Rewelacyjne wyjaśnienie różnicy  zamieściła Koko na forum portalu www.wizaż.pl:

"To tak jak z sokiem i napojem. Woda perfumowana (to sok) ma więcej "esencji perfumianej" w sobie, tak można powiedzieć. Dzięki temu jest bardziej trwała, intensywna. A już w ogóle na szczycie stoją po prostu perfumy- to odpowiednik nektaru wśród napoi. Dlatego woda toaletowa jest najtańsza, perfumowana droższa, a perfumy najdroższe". 
W drogich perfumeriach pełnowartościowe NEKTARY -perfumy dostępne są najczęściej powyżej 700zł, a w FM WORLD perfumy dostępne są już od 18,45zł za 15ml do maksymalnie  84,70zł za 50ml. Jesteśmy bardzo konkurencyjni więc zapraszam do obejrzenia katalogu i pięknych buteleczek w jakich zamknięte są najpiękniejsze zapachy FM WORLD.


FM FOR HOME zmienia się w linię SMART&CLEAN z kolekcją zapachową do domu PURE HOME

 

Środki czystości wykorzystują technologię nanocząsteczek. Są produktami specjalistycznymi jakie trudno spotkać na sklepowych półkach. Świetnie radzą sobie z wszystkimi zabrudzeniami i zapobiegają osadzaniu się nowych zanieczyszczeń. Bez chlorów i fosforanów! Zapraszam do zapoznania się z ofertą produktową.


FM Make Up

Kosmetyki kolorowe FM WORLD MAKE UP to seria świetnej jakości produktów, głównie kosmetyków mineralnych, bardzo cenionych przez wizażystki, kosmetyczki jak i nasze klientki. 

Kawa i herbata AURILE
Oferta naszej firmy poszerzyła się o nową kreowaną przez FM markę AURILE, a w niej znajdą Państwo przepyszne kawy i herbaty najwyższej jakości. Zaskakujący aromat i smak to to co wyróżnia nas od konkurencji. Całe liście herbaty i same naturalne dodatki zaskoczą każdego. Zrozumie tylko ten, kto przetestuje:) Smaki kaw aromatyzowanych i funkcjonalnych biją konkurencję na kolana:) W lato polecam kawy aromatyzowane w wersji ICE COFFEE! FM WORLD Mobile


FM WORLD MOBILE to obok  Plusa, Orange, Heyah i T-Mobile, 6. sieć telekomunikacyjna w Polsce,  świadcząca usługi telefoniczne i internetowe. W ofercie posiadamy abonamenty z telefonem i bez telefonu, ofertę na kartę oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu LTE. Korzystamy z usług największego operatora -firmy POLKOMTEL S.A.


UWAGA!
Bezkonkurencyjna oferta abonamentowa CASH BACK. Oplacasz abonament w terminie, a ponad 80% wpłaconej kwoty odbierasz w produktach FM WORLD! Sprawdź ofertę! DO USŁYSZENIA!!!