Szkolenia

Nieustanne doskonalenie to podstawa w naszym biznesie.  

99% szkoleń w naszej grupie to szkolenia bezpłatne organizowane w naszym mieście przez Sponsorów, Liderów czy wyspecjalizowanych szkoleniowców w siedzibie FM WORLD we Wrocławiu. Pozostały 1% szkoleń to szkolenia płatne lub bezpłatne zewnętrzne. Wszystkie szkolenia mają na celu samorozwój, poszerzenie lub pozyskanie umiejętności zarządzania zespołem ludzi, zarządzania czasem, prowadzenia prezentacji, czy wystąpień publicznych. 

Systematycznie organizujemy szkolenia indywidualne lub w małych grupach. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą i szkoleniami proszę o kontakt -Katarzyna Hacik -727 901 442.


Tematyka szkoleń:
1. Podstawowa prezentacja FM WORLD -(informacje ogólne: firma, produkty, system współpracy, jak oszczędzać, jak zarabiać)?
2. MLM -biznes z FM WORLD (czym jest MLM, jak rozwijać strukturę, jak liczyć prowizje)
3. Produkty FM WORLD  analiza oferty z 4 katalogów. Wady i zalety produktów.
4. Rola Lidera FM WORLD  -jak współpracować z dystrybutorami by stworzyć zgrany zespół? Etapy rozwoju kariery.
5. "Nie mam parcia na felgi" biznes FM WORLD nie tylko dla mężczyzn! Jak kobiety i mężczyźni mogą dopasować współpracę FM WORLD pod swoje cele i marzenia.
6. Cele i zarządzanie czasem.
7. Motywacja i samodyscyplina.
8. Wizaż dla kobiety takiej jak Ty! Analiza kolorystyczna, etapy robienia makijażu w oparciu o kosmetyki FM WORLD MAKE UP.


Prowadzimy szkolenia indywidualne o wznowieniu szkoleń internetowych poinformuję na moim blogu z wyprzedzeniem, więc bez obaw chętni z pewnością się o tym dowiedzą! Już dziś zapraszam do odwiedzania mojego bloga częściej :)

Ściskam mocno! Kasia Hacik